Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Sukcesy Tigera w Białymstoku

Główne zdjęcie
Daniel Maleszewski

W dniach 20-21 października w stolicy województwa podlaskiego odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserski. Wśród 87 zawodników z 10 klubów polskich, litewskich i łotewskich bardzo dobrze poradzili sobie reprezentanci Bokserskiego Klubu Sportowego Tiger Łomża.

Na pierwszych miejscach rywalizację zakończyli Daniel Maleszewski, który startował w kategorii młodzików do 50 kg oraz kadeci - Islam Majrasultanov (kat. do 54 kg) i Ewelina Dębkowska (kat. do 60 kg). Ze srebrnymi medalami do Łomży wrócili natomiast młodzik Mateusz Gawęcki (kat. do 60 kg), a także kadeci Alichan Azniew (kat. do 48 kg) i Piotr Arnista (kat. do 70 kg).

Występ w Białymstoku był kolejną pouczającą lekcją dla zawodników łomżyńskiego Tigera. Dla Daniela Maleszewskiego natomiast to także jeden z ostatnich etapów przygotowań do MIstrzostw Polski młodzików, w których utalentowany młody bokser weźmie udział w najbliższy weekend w Sokółce.

is

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę