Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Pijany traktorzysta

Po drogach regionu ciągle porusza się wielu pijanych kierowców. Wczoraj policjanci z Łomży w okolicach Jarnut w gminie Miastkowo zatrzymali pijanego mężczyznę kierującego ciągnikiem New Holland. 58-latek miał ponad 2,3 promile alkoholu w organizmie i jeszcze nie miał prawa jazdy. Mężczyzna miał zakaz sądowy za prowadzenie pod wpływem alkoholu, który skończył się we wrześniu ubiegłego roku, ale od tamtej pory nie uaktualnił badań wymaganych przez prawo o ruchu drogowym i dlatego cofnięto mu uprawnienia do kierowania.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Niestety nawet taka kara najwyraźniej nie jest wystarczającym straszakiem.  Tylko w niedzielę, podczas kilkugodzinnej akcji „Trzeźwa Gmina” policjanci na terenie województwa podlaskiego zatrzymali 21 kierowców, którzy zdecydowali się usiąść za kierownicą po alkoholu. Niestety nie wszystkich zatrzymali. W Małym Płocku pijany - prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie  - 25-letni mężczyzna, kierujący passatem stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w skarpę, a następnie w drzewo. Na szczęście w tym zdarzeniu zarówno jemu, jak i jego pijanemu pasażerowi nic się nie stało.

200829104429.jpg
cz
wt, 23 października 2012 08:27
Data ostatniej edycji: wt, 23 października 2012 08:54:45

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę