Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Korytkowska po kolejnej operacji

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska

W sobotę w szpitalu w Poddębicach Justyna Korytkowska łomżyńska lekkoatletka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża przeszła operację stawu skokowego, kontuzji której nabawiła się w czerwcu u podczas mitingu w Pradze. Uraz był na tyle silny, że wyeliminował ją z walki o minimum na Igrzyska Olimpijskie w Londynie na dystansie 3000m z przeszkodami. W gruzach legły nie tylko marzenia sportowe...

Przez kolejne cztery miesiące po tym wypadku Justyna Korytkowska nie mogła wrócić do treningów. 
- Po długim leczeniu i dwukrotnej próbie rozpoczęcia treningów okazało się, że ból nie ustępuje i niestety nie obędzie się bez kolejnej operacji – podaje Andrzej Korytkowski, prezes klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, oraz mąż i trener Justyny. -  Zapadła decyzja o zabiegu artroskopowym, który w sobotę został wykonany przez ortopedę dr Marcina Domżalskiego w szpitalu w Poddębicach  Teraz czeka ją długi okres rehabilitacji i żmudnych   ćwiczeń by mogła w pełni powrócić do  biegania na bardzo wysokim poziomie.
Sama zawodniczka przypomina, że dokładnie 2 lata temu, również w październiku, przeszła operację stawu paluch u tego samego specjalisty co teraz. 
- Mój najbliższy czas to najpierw rehabilitacja na „Rybakach”, a później będę powoli wdrażała ćwiczenia stabilizujące, które najpierw muszę wykonać by móc wyjść na pierwszy trucht - mówi Justyna Korytkowska.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę