Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Zginęło dwóch młodych mężczyzn...

W niedzielę w Wiźnie zginął młody, około 20-letni mężczyzna, gdy osobowy samochód którym jechał uderzył w słup energetyczny. Jadący z nim rówieśnik ranny trafił do szpitala. To kolejny weekendowy wypadek w okolicach Łomży. Nocą z soboty na niedzielę zginął 22-latek potrącony przez samochód na drodze z Jeziorka do Piątnicy. Tej samej nocy doszło także do groźnego wypadku w pobliżu miejscowości Dobry Las.

Do tragicznego w skutkach wypadku w Wiźnie doszło dziś około 14.40. Samochód osobowy jadący ulicą Czarneckiego w kierunku Bronowa z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w słup. W samochodzie było dwóch młodych – w wieku około 20 lat mężczyzn. Jeden z nich niestety zginął na miejscu, drugi ranny trafił do szpitala.   

Niestety nie był to jedyny tragiczny wypadek w regionie. Pięć minut przed godziną 2.00 w nocy doszło do tragicznego w skutkach wypadku na trasie łączącej miejscowość Jeziorko z Piątnicą. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem vectra 19-letni mieszkaniec Łomży oślepiony przez nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd potrącił idącego najprawdopodobniej środkiem pasa ruchu 22-letniego pieszego. W wyniku doznanych obrażeń ciała pieszy łomżanin zginął na miejscu. 

Znacznie więcej szczęścia niż rozumu mieli za to młodzi ludzie jadący nocą drogą Nowogród – Zbójna. Jak podaje policja kilka minut przed godziną 23.00 w pobliżu miejscowości Dobry Las nieposiadający prawa jazdy 18-letni mieszkaniec pobliskiej miejscowości kierował fordem fiestą. Najprawdopodobniej na skutek niedostosowania prędkości do warunków na drodze stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzony samochód, wpadł do rowu i tam koziołkował. W rezultacie tego zdarzenia rannych zostało troje pasażerów auta. Dwie 15-latki oraz ich starszy o 2 lata kolega z obrażeniami ciała zostali odwiezieni do szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że był on nietrzeźwy. Urządzenie wykazało w wydychanym przez niego powietrzu 2 promile alkoholu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę