Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Dachowali na prostej drodze. Dziecko zginęło

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Niestety tragiczny finał ma wypadek, do którego doszło rano na drodze Piątnica - Jedwabne za miejscowością Kownaty. Mimo starań lekarzy w szpitalu zmarła trzyletnia dziewczynka ranna w tym wypadku. W sumie do szpitala przewieziono trzy z czterech osób podróżujących samochodem, który dachował.

Jak informuje policja tuż po godzinie 8.00 na trasie Jedwabne  - Piątnica na drodze wojewódzkiej 668 doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy zabezpieczających miejsce zdarzenia wynika iż jadąca skodą octavią kobieta najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze po czym dachowała. W aucie znajdowały się cztery osoby w tym dwoje dzieci. Jedna osoba podróżująca autem został opatrzona na miejscu, pozostałą trójkę przetransportowano do Szpitala w Łomży. Jedno z dzieci - 3 letnia dziewczynka była w bardzo ciężkim stanie, i przez kilka godzin lekarze walczyli o jej życie. Niestety nie udało się. Dziewczynka zmarła.
Po wypadku przez kilka godzin droga była zablokowana. Policjanci z WRD zorganizowali odjazdy. Do Jedwabnego wpuszczane były pojazdy, które jechały od strony Janczewa, auta jadące od strony Piątnicy kierowane były na Wiznę.

230804070022.gif
cz
cz, 18 października 2012 10:52
Data ostatniej edycji: cz, 18 października 2012 12:12:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę