Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Zginął rowerzysta

Bus uderzył w dwóch rowerzystów – jeden z nich zginął na miejscu. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj wieczorem w powiecie wysokomazowieckim. Jak podają policjanci rowery były najprawdopodobniej nieoświetlone.

Do wypadku doszło po godzinie 18.00 w okolicach Ciechanowca. 27-letni kierowca renault master potrącił dwóch rowerzystów. Jeden z nich z urazem barku trafił do szpitala, drugi – 64-latek niestety zmarł na miejscu. Zarówno kierowca busa jak i rowerzysta który trafił do szpitala na pewno byli trzeźwi. Policjanci podają, że do wypadku mogło dojść także z winy rowerzystów. Rowery najprawdopodobniej nie były oświetlone  i młody kierowca renault master nie zauważył ich odpowiednio wcześniej by móc zareagować. 

Policjanci po raz kolejny zwracają uwagę na wzrost zagrożenia na drogach w okresie jesienno-zimowym – przede wszystkim w związku z ograniczoną widocznością spowodowaną pogorszeniem warunków atmosferycznych jak też wcześnie zapadającym zmierzchem. Apelują do pieszych i rowerzystów o noszenie na ubraniach elementów odblaskowych, które sprawiają że taki użytkownik drogi jest znacznie lepiej widoczny przez kierowców samochodów.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę