Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Miliony popłynęły na konta rolników

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła przelewanie na konta rolników pieniędzy z dopłat ONW. To specjalne wsparcie dla rolników gospodarujących w niekorzystnych warunkach. W Polsce to ponad połowa rolników. Tylko w powiecie łomżyńskim o dopłaty z tytułu ONW starało się 6700 rolników, a jak poinformował Maciej Głaz, zastępca dyrektora Podlaskiego Regionalnego Oddziału ARIMR w Łomży, do centrali wysłano już 5700 zleceń płatności.

Pierwsze pieniądze z tytułu ONW na konta rolników popłynęły wczoraj. ARiMR podaje, że tylko w ciągu trzech pierwszych dni pieniądze – łącznie  347 mln zł otrzyma blisko 268 tys. rolników.
W tym roku wnioski o dopłaty ONW złożyło nieco ponad 730 tys. rolników, a na udzielenie im wsparcia ARiMR ma 1,355 mld zł. Agencja zakłada, że  do końca tego roku rolnicy otrzymają w ramach dopłat ONW ponad miliard złotych, a realizacja wsparcia z tytułu ONW za 2012 r. zakończy się, zgodnie z unijnym prawem 30 czerwca 2013r.

230804070022.gif
cz
śr, 17 października 2012 09:01
Data ostatniej edycji: śr, 17 października 2012 10:46:51

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę