Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Bezpłatne badania mammograficzne w Łomży

Kobiety, które skończyły 50 lat mogą się poddać bezpłatnym badaniom mammograficznym w łomżyńskim szpitalu. Mammografia pozwala na wczesne wykrycie nowotworu piersi. Rak piersi to najczęściej występujący u kobiet nowotwór złośliwy. Co roku stwierdza się w Polsce ok 10.000 nowych zachorowań i ok. 6.000 zgonów z tego powodu. Jednym z powodów tak wielkiej śmiertelności jest późne wykrywanie tego nowotworu. Żeby skorzystać z badań, nie trzeba skierowania ani książeczki ubezpieczeniowej. Można się zarejestrować pod numerem tel. (086) 473 35 98.


W krajach Europy Zachodniej i Stanach Zjednoczonych z badań profilaktycznych korzysta ok. 80 procent kobiet. W Polsce tylko 20 procent.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę