Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Karatecy na medale...

Główne zdjęcie
Mistrzowie Polski w konkurencji kata drużynowe.

Aż sześć medali przywieźli młodzi karatecy z Akademii Sztuk Walki „Dragon” z rozgrywanych w Warszawie Mistrzostw Polski w Karate Fudokan. Wśród nich jest także złoty medal i tytuł Mistrzów Polski, w konkurencji kata drużynowe.

Paulinka Zambrzycka na (trzecim) podium
Paulinka Zambrzycka na (trzecim) podium

Wywalczyli go Mikołaj Jastrzębski (SP nr 5, 11 lat), Marcin Kozikowski (SP nr 9, 10 lat) i Mateusz Mściwujewski (SP Konarzyce, 11 lat). Chłopcy odnieśli również sukcesy w konkurencjach indywidualnych, trzykrotnie sięgając po brązowe krążki: Mikołaj Jastrzębski i Marcin Kozikowski - w konkurencjach kumite chłopców, a Mateusz Mściwujewski uplasował się na trzecim miejscu w konkurencji kata indywidualne.
Bardzo dobrze na matach w Warszawie wypadła także 9-letnia Paulinka Zambrzycka, która wywalczyła dwa brązowe medale, w kumite i w kata indywidualnym.
- Dobrze zaprezentowali się także Mateusz Jabłecki i Kamil Dobrowolski - który pierwszy raz wystartował w Mistrzostwach Polski, zbierając doświadczenie na kolejne zawody - informuje Bartłomiej Dąbrowski, prezes ASW "Dragon". - Pomimo młodego wieku, podopieczni naszego klubu, mają już za sobą kilka innych startów i sukcesy na zawodach o randze krajowej, które osiągają poprzez ciężką pracę, determinację i wytrwałość. 
Młodzi karatecy trenują w Łomży (w SP nr 4, we wtorki i czwartki, od 17.30-19.15) oraz w Konarzycach (w poniedziałki i środy, od 18-19.30) pod bacznym okiem swoich instruktorów: Bartłomieja Dąbrowskiego, Dominika Seroki i Grzegorza Fabiszewskiego.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę