Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Bitwa na głosy” już bez Juli

Główne zdjęcie
Jula

Łomżyńska drużyna Julity „Juli” Fabiszewskiej odpadła po emocjonującej dogrywce z programu „Bitwa na głosy”. Zespół Juli przegrał nieznacznie z drużyną Piotra Rubika, pomimo tego, że świetnie wykonał „Black Or White” króla popu Michaela Jacksona. – Skończyła się wspaniała przygoda, ale ja się cieszę, że mogliśmy się znaleźć w tym miejscu – oceniała na gorąco Jula.

Jula z drużyną
Jula z drużyną

Drużyna Juli odpadła chociaż był to jeden z najlepszych jej występów w całym programie.  Główne partie w wielkim przeboju Michaela Jacksona „Black Or White” wykonał rapujący Adam Kalinowski, wspierany między innymi przez Urszulę Durzyńską i  Tomasza Wiśniewskiego, podobnie jak Adam ćwiczących na co dzień  w zespołach Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych. Występ łomżyńskiej 16-tki zachwycił jury – wszyscy, z Alicją Węgorzewską na czele,  nie szczędzili pochwał młodym wokalistom, ciepło wypowiadając się również o choreografii. Jednak po raz kolejny okazało się, że bardzo pozytywne opinie ekspertów nie przełożyły się na ilość SMSów zapewniających miejsce w czołowej trójce. 
Odcinek szósty wygrał zespół Andrzeja  „Piaska” Piasecznego, dalsze miejsca zajęły ekipy Ewy Farnej i Libera. Drużyny Juli i Piotra Rubika stanęły do dogrywki, ponownie wykonując swoje piosenki. 
– Jeszcze większa energia, jeszcze więcej temperamentu – powiedziała po drugiej wersji „Black Or White” Alicja Węgorzewska. 
Wojciech Jagielski stwierdził, że  za drugim razem było gorzej i drużyna Juli nie poradziła sobie z tremą, jeszcze bardziej dającą o sobie znać przy dogrywce. Katarzyna Zielińska zgodziła się z Jagielskim, podkreślając, że była to szaleńcza walka o głosy. Z kolei według Titusa zespół Juli w dogrywce rzucił się do przodu na taśmę, walcząc do końca. 
Nie dało to  jednak efektu, gdyż ostatecznie to drużyna Piotra Rubika otrzymała  nieco więcej głosów i dołączyła do  zwycięskich zespołów Andrzeja Piasecznego, Ewy Farnej i Libera. 

Wojciech Chamryk


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę