Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejny napad z bronią w ręku

Nocą z czwartku na piątek doszło do napadu na lokal z automatami do gier w samym środku Kupisk Starych. Dwóch zamaskowanych mężczyzn weszło do lokalu, pistoletem sterroryzowało pracującą tam kobietę, po czym rozbijając dwa automaty skradli znajdujące się w nich pieniądze. Policja potwierdza zdarzenie, ale żadnych szczegółowy nie ujawnia. - Trwają intensywne czynności zmierzające do ustalenia sprawców – mówi Urszula Brulińska.

Do napadu dojść miało kilkanaście minut przed godziną 2.00 w nocy. Napastnicy – raczej młodzi mężczyźni - na głowach mieli zaciągnięte kaptury. Po wejściu do lokalu jeden z nich przystawiając pistolet do głowy pracującej tu młodej kobiety kazał jej się położyć na podłodze twarzą do ziemi. Napastnicy po rozbiciu automatów i zrabowaniu części pieniędzy uciekli. 

Przypomnijmy to kolejny napad do jakich dochodzi w regionie w ostatnim czasie. Pod koniec września był napadł na stację paliw w Jedwabnem. Pod koniec lipca na placówkę bankową w Jabłonce Kościelnej

cz
pt, 12 października 2012 14:34
Data ostatniej edycji: pt, 12 października 2012 14:37:31

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę