Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Diler wpadł po raz kolejny

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Ponad 240 gramów narkotyków znaleźli policjanci w jednym z mieszkań w Łomży. Funkcjonariusze zabezpieczyli też wagę elektroniczną do dokładnego odmierzania porcji dilerskich. - Z zachowania mężczyzny, wynikało, że nie był zbyt zdziwiony faktem odwiedzin mundurowych. Może dlatego, że już na swoim koncie 31–latek ma wyrok za nielegalne posiadanie środków odurzających – podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Wczoraj funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży zapukali do jednego z łomżyńskich mieszkań. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mieszkający pod tym adresem 31-letni mężczyzna może posiadać środki odurzające – podaje policja. 
Przypuszczenia okazały się trafne, i w trakcie przeszukania znaleziono ponad 240 gramów marihuany. Narkotyki zapakowane były w siedem woreczków strunowych wisiały w reklamówce na wieszaku z ubraniami. Łomżanin trafił do policyjnego aresztu. Dziś usłyszy zarzut za posiadanie narkotyków i do sądu trafił wniosek o tymczasowe aresztowanie.

cz
pt, 12 października 2012 14:00
Data ostatniej edycji: pt, 12 października 2012 14:10:47

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę