Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Składowisko eternitu powstaje w Miastkowie.

W Miastkowie powstaje pierwsze w województwie podlaskim składowisko eternitu. Na jego potrzeby przeznaczono część wysypiska, na które trafiają odpady z Łomży i z gminy Miastkowo. Inicjatorzy utoworzenia składowiska w tym miejscu czekają obecnie na opinię Wydziału Ochrony Środowiska Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Jak poinformował Lech Januszko z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska nie udało się na razie utworzenie drugiego takiego obiektu, chociaż było kilka propozycji jego lokalizacji. Na razie eternit z Podlasia jest wywożony przez specjalistyczne firmy poza teren naszego województwa.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę