Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy w Łomży

- Szukamy wolontariuszy, którzy po przeszkoleniu, ruszą by odwiedzać potrzebujące rodziny. Szukamy prawdziwych bohaterów zmiany społecznej! – mówi ks. Jacek Wiosna Stryczek. Projekt Szlachetna Paczka odbywa się po raz dwunasty. Tylko w 2011 roku, dzięki zaangażowaniu rzeszy wolontariuszy i wsparciu ludzi dobrej woli, Szlachetna Paczka trafiła do 11.884 rodzin i przekazała pomoc wartą 18 milionów złotych. W tej grupie było także 20 rodzin z Łomży. - W tym roku chcielibyśmy pomóc jeszcze większej liczbie rodzin, ale do tego potrzebni są nam Wolontariusze – mówi Magdalena Mieczkowska Lider Szlachetnej Paczki w regionie.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA. Od 11 lat łączy potrzebujących z osobami, które chcą pomagać i czerpią z tego radość. Dzięki innowacyjnemu podejściu i standardom działania projektu rodziny żyjące w ubóstwie otrzymują konkretną, dopasowaną do ich potrzeb pomoc. Obecnie w 440 miejscach w całej Polsce stowarzyszenie poszukuje osób, które chcą współtworzyć projekt jako Wolontariusz Szlachetnej Paczki.
Zadania wolontariusza:

  • spotkanie z rodzinami żyjącymi w biedzie i dobór tych, dla których pomoc materialna może być realną szansą na poprawę sytuacji,
  • współpraca z darczyńcami przygotowującym paczki dla rodzin,
  • współpraca z innymi wolontariuszami w rejonie – m. in. poszukiwanie darczyńców, organizacja magazynu.

Zgłoszenia na wolontariusza można dokonać za pośrednictwem strony www.superw.pl

cz
wt, 09 października 2012 09:19
Data ostatniej edycji: wt, 09 października 2012 10:45:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę