Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Ośrodek Edukacji Ekologicznej wybudowany

Zakończyła się budowa Ośrodka Edukacji Ekologicznej przy Muzeum Przyrody w Drozdowie. Mają się tu odbywać warsztaty przyrodnicze, konferencje naukowe czy lekcje dla młodzieży szkolnej.

Dwukondygnacyjny budynek ma powierzchnię ponad 220 m2. Na parterze znalazła się przede wszystkim duża sala konferencyjna na około 50 osób, z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodem dla osób niepełnosprawnych oraz bezpośrednim wyjściem na zewnątrz. Poza tym jest foyer (mieści się tu szatnia), pomieszczenie dydaktyczne, czy sanitariaty przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
Poddasze na tym etapie przewidziano jako nieużytkowe, ale w przyszłości - jak podano - może zostać wykorzystane do celów administracyjno-biurowych bądź (doraźnie) dydaktycznych.

Ośrodek Edukacji Ekologicznej został wybudowany w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską pn. „Przyroda dla nas, my dla przyrody - budowa Ośrodka Edukacji Ekologicznej przy Muzeum Przyrody w Drozdowie”. Całkowita wartość inwestycji przekroczyła 630 tys zł, a uzyskana kwota dofinansowania to niemal 340 tys zł.

cz
pon, 08 października 2012 14:39
Data ostatniej edycji: pon, 08 października 2012 19:51:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę