Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Nowakowski już kieruje MPK

Janusz Nowakowski, główny specjalista w MPK, radny miejski i wskazany przez prezydenta nowy dyrektor łomżyńskiej komunikacji miejskiej już kieruje zakładem. Dyrektor MPK Bogusław Szczech, który z końcem listopada przechodzi na emeryturę a od kilku miesięcy jest na urlopie, na prośbę prezydenta Łomży przekazał mu swoje pełnomocnictwa.

O takiej możliwości mówił w czwartek prezydent Mieczysław Czerniawski informując, że wybrał on Janusza Nowakowskiego na nowego dyrektora miejskiego zakładu budżetowego. Nowakowski funkcję oficjalnie ma objąć od 1 grudnia, a pogrążającym się w długi zakładem już od pewnego czasu nie ma komu zarządzać. Dyrektor Szczech jest na urlopie, a zastępca dyrektora MPK  na zwolnieniu lekarskim, które – jak mówił prezydent - „może być długie”,
- Dziś trzeba podejmować decyzje z dnia na dzień. Nowakowski zna zakład i wszystkie mechanizmy dookoła – uzasadniał Czerniawski swój wybór Nowakowskiego na nowego dyrektora MPK. 
W piątek odbyło się spotkanie prezydenta z dyrektorem Szczechem na którym uzgodnili, że przekaże on swoje pełnomocnictwa do kierowania miejskim zakładem Januszowi Nowakowskiemu. Upoważnienie to będzie ważne do 29 listopada. Tego dnia formalnie świętujący w tym miesiącu 40-lecie pracy w komunikacji miejskiej Bogusław Szczech przejdzie na emeryturę.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę