Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Volkswagen i beczka z piwem

Volkswagen i beczka z piwem padły łupem łomżyńskich złodziei. Najpierw, dwa tygodnie temu, nocą sprzed jednej z posesji w mieście zginął volkswagen bus, później – pod koniec września – zniknęła stojącą przy jednym z łomżyńskich lokali gastronomicznych 30-litrowa beczka z piwem. Policjanci dopadli złodziei. To łomżanie 17 i 21-latek. Łupów niestety nie udało się odzyskać. Międzyczasie volkswagena rozłożono na części, a piwo miał wypić sam młodszy ze złodziei.

Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży volkswagena skradziono nocą z 18 na 19 września. Pokrzywdzony swoje straty oszacował na około 10 tysięcy złotych. Intensywnie prowadzone przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży czynności w tej sprawnie doprowadziły do ustalenia sprawców. W wtorek zatrzymano 17 i 21 latka podejrzewanych o tę kradzież. Niestety samochód został już rozłożony na części i część z nich policjanci odnaleźli w Ostrołęce. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty w związku z tą kradzieżą.  Obaj przyznali się.
Dodatkowo – jak podaje Brulińska -  młodszemu z nich, policjanci udowodnili jeszcze inną kradzież.  17-latek pod koniec września zabrał stojącą przy jednym z łomżyńskich lokali gastronomicznych, 30-litrową beczkę z piwem o wartości 500zł.  Chłopak tłumaczył policjantom, że piwo wypił sam.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę