Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Przeładowane ciężarówki

Główne zdjęcie
fot. ITD Białystok

Na jednej o ponad 15 ton, na drugiej o ponad 11 ton – tak były przeładowane dwie ciężarówki, zatrzymane jednego dnia na krajowej „61” w Świdrach przez kontrolerów Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Białymstoku. Obie ciężarówki przewoziły piasek. Kontrolerzy mając uzasadnione podejrzenie naruszenia konstrukcji nośnej pojazdów w związku z rażącym przekroczeniem dopuszczalnej ładowności zatrzymali ich dowody rejestracyjne, a wobec przewoźników wszczęto postępowania administracyjne zagrożone karami po 25800 zł i 21300zł - podaje ITD.

Mandatów nie uniknęli także kierowcy ciężarówek, którym inspektorzy IDT wytknęli szereg naruszeń przepisów. Jeden z nich otrzymał mandat w wysokości 3450zł, drugi 1300zł.
Aby ciężarówki mogły pojechać dalej trzeba było część towaru przeładować na inne samochody.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę