Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Stacja przy Wiejskiej będzie zamknięta

Stacja paliw przy ul. Wiejskiej w Łomży zostanie zamknięta z końcem tego roku. PKN Orlen oficjalnie potwierdza tę informację. Stacja będzie zamknięta, bo nie spełnia wymogów rozporządzenia Ministra Gospodarki, jakie zacznie obowiązywać od przyszłego roku, a  dot. warunków technicznych jakim powinny odpowiadać m.in. tego typu obiekty – podaje Arkadiusz Ciesielski z biura prasowego PKN ORLEN S.A.

- Obecnie trwają analizy dotyczące zasadności modernizacji i ewentualnego kontynuowania działalności w tej lokalizacji. Jeśli efekty badania potencjału rozwoju rynku versus koszty budowy nowego obiektu wykażą pozytywne efekty, wówczas PKN ORLEN podejmie decyzję o rozpoczęciu inwestycji. Potencjalnie zakładana przez nas inwestycja w Łomży umożliwiłaby budowę nowoczesnego obiektu i zaoferowanie lokalnej społeczności usług oraz produktów o najwyższym standardzie i jakości – podaje Ciesielski dodając, że w przypadku likwidacji stacji, jej pracownicy mogą niestety utracić miejsca pracy. 

Jak podało Polskie Radio Białystok w województwie podlaskim na 770 zbiorników ponad 300 nie będzie nadawało się do użytku po pierwszym stycznia 2013.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę