Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Ciepło w całym mieście od czwartku

Dziś ciepło ma popłynąć do bloków największej – Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, a jutro do pozostałych. Wnioski o włączenie ogrzewania spłynęły dziś od SM Perspektywa, SM Jedność i od zarządzającego blokami komunalnymi MPGKiM-u. - Przy takiej temperaturze nie musimy uruchamiać kolejnych pieców. Po prostu więcej dorzucimy do tego, który już pracuje - mówi Ryszard Fiodorowicz wiceprezes MPEC Łomża.

Piec, który stale wykorzystywany jest do podgrzania wody użytkowej, według oceny wiceprezesa MPEC latem wykorzystywany jest na około 9% swojej mocy, teraz będzie obciążony na jakieś 50%. 
- Latem spalamy w nim około 35 ton węgla, teraz – po włączeniu całego miasta - będzie to pewnie 80-90 ton – mówi Ryszard Fiodorowicz. 
Kolejne piece w łomżyńskiej ciepłowi trzeba będzie włączyć dopiero gdy pojawią się przymrozki.

cz
śr, 03 października 2012 12:35
Data ostatniej edycji: śr, 03 października 2012 12:36:01

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę