Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ostatnia szansa na dotacje dla firm

Ostatnie 8 mln euro będzie do podziału pomiędzy innowacyjne przedsiębiorstwa z województwa podlaskiego. Zarząd województwa zdecydował o rozpisaniu ostatniego konkursu w ramach działania 1.4. RPO. Zostanie on ogłoszony jeszcze w październiku, a o dofinansowanie w wysokości nawet 6 mln zł będą mogły ubiegać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa.

- O powodzeniu w konkursie będzie decydowała przede wszystkim innowacyjność przedsięwzięcia, a także liczba miejsc pracy, które powstaną dzięki realizacji inwestycji – podaje Jan Kwasowski, rzecznik prasowy marszałka województwa.
Zarządzający Regionalnym Programem Operacyjnym Urząd Marszałkowski w Białymstoku  podaje, że dotychczas w ramach wsparcia inwestycyjnego przedsiębiorców przyznano 934 dotacje na łączną kwotę 2 mld 106 mln zł. W samej Łomży dofinansowanych projektów było 51, a wartość uzyskanego przed przedsiębiorców wsparcia zbliża się już do 160 mln zł.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę