Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Kaloryfery w blokach będą ciepłe... od jutra

Największa w Łomży spółdzielnia mieszkaniowa - ŁSM – zdecydowała o włączeniu ogrzewania z swoich zasobach. Kaloryfery w mieszkaniach ponad 20 tysięcy łomżan, mają zacząć się ogrzewać od jutra. - Decyzja podyktowana została prognozami zapowiadającymi obniżenie temperatur i deszcze – informuje Jerzy Brodziuk, prezes ŁSM. Otrzymanie zlecenia do ŁSM potwierdza MPEC. Wiceprezes miejskiej spółki podaje, że to pierwsze i jak do tej pory jedyne zlecenie od dużego odbiory.

Do MPEC-u do tej pory nie wpłynęło zlecenie o włączeniu ogrzewań w zasobach SM Perspektywa i blokach administrowanych przez komunalny MPKGiM. 
Niemniej jak zaznacza Ryszard Fiedorowicz, zużycie energii cieplej z miejskiej ciepłowni wzrosło w ciągu ostatniego tygodnia  o około 15-20%. 
- Świadczyć to o tym, że wielu „małych” odbiorców już włączyło ogrzewanie – mówi Fiedorowicz.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę