Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Uprawiał marihuanę w doniczce

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Dziś rano do jego domu, w jednej z miejscowości w gminie Piątnica, zapukali policjanci. Z wcześniejszych ustaleń mundurowych wynikało, że mieszkający tu 20-latek może hodować konopie. Podejrzenie potwierdziło się. Mężczyzna w doniczce hodował krzaczek konopi indyjskich. - Dodatkowo, mundurowi ujawnili torebkę foliową z zawartością blisko 18 gramów gotowego narkotyku oraz sprzęt do ważenia i puste torebki strunowe – podaje sierż. sztab. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży.

Mężczyzna usłyszał dziś dwa zarzuty dotyczące posiadania  i uprawiania środków odurzających. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Szlesińska informuje także o 14-latku, któremu udowodniono kilkunastokrotne posiadanie marihuany o łącznej wadze ponad 8 gramów. Chłopak wpadł w ręce policji przy zupełnie innej okazji. Pod koniec września on i jego dwaj o rok starsi kompani, wykorzystując nieuwagę małoletniego kolegi, z pokoju mieszkania w którym przebywali, zabrali 900zł, złoty pierścionek z cyrkoniami i koszulkę bawełnianą. Wszyscy zatrzymani przez policję małoletni przyznali się do popełnionego czynu.

210305125821.png
cz
wt, 02 października 2012 11:32
Data ostatniej edycji: wt, 02 października 2012 11:49:30

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę