Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Z nożem na kolegę...

Mieszkaniec Grajewa, w trakcie awantury w swoim mieszkaniu, dwukrotnie ugodził kolegę nożem. Jak podaje policja mężczyźni, którzy razem pili alkohol, pokłócili się o kobietę.

Jak podaje policja wczoraj około godziny 21.30 funkcjonariusze zostali poinformowany, że na jednym z osiedli Grajewa młody mężczyzna ugodził swego kolegę nożem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23–letni mieszkaniec Grajewa, w trakcie awantury w swoim mieszkaniu dwukrotnie ugodził kolegę nożem. 23–letni pokrzywdzony mężczyzna z urazem prawej nogi trafił do szpitala. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wyjaśnił, że podczas spożywania przez nich alkoholu doszło do kłótni pomiędzy nim a kolegą. Nieporozumienie dotyczyło 24–letniej konkubiny napastnika. Awantura słowna przerodziła się w bójkę, podczas której właściciel mieszkania ugodził swojego gościa dwukrotnie nożem w udo. Policjanci podają, że zabezpieczyli również nóż, ale on wcześniej został wyczyszczony przez konkubinę sprawcy.

cz
pon, 01 października 2012 14:03
Data ostatniej edycji: pon, 01 października 2012 14:09:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę