Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Napad na stację paliw w Jedwabnem?

Nocą - według informacji przekazanej przez czytelnika - miało dojść do napadu na tę stację paliw w Jedwabnem. Ranny pracownik stacji został przewieziony do szpitala. Policja potwierdza jedynie, że około 1.30 w nocy została poinformowana o rozboju na tej stacji.

- Na miejscu pracują policjanci. Ustalany jest przebieg zdarzenia i sprawcy – mówi sierż. sztab. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży. 
Policja nie ujawnia żadnych okoliczności zdarzenia. Nie wiadomo też w jakim stanie jest mężczyzna przewieziony do szpitala.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę