Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Awaria na Rybakach

Mieszkańcy Łomży mogą dziś doświadczyć przerw w dostawie wody i chwilowe pogorszenie jej parametrów. To efekt awarii jaka rano wystąpiła na jednej z głównych magistrali wodociągowej w ul. Rybaki. Jak wyjaśnia Gilbert Okulicz-Kozaryn, wiceprezes MPWiK mniejsze ciśnienie wody, czy jej zabrudzenia mogą być zauważalne w całej Łomży, bo na Rybakach właśnie znajduje się jedno z dwóch łomżyńskich ujęć wody.

Na razie wodociągowcy poszukują miejsca gdzie z magistrali następuje wyciek. Z ruchu wyłączono fragment ulicy Rybaki od ul. Zielonej do skrzyżowania z ul. Plac Zielony.

Póki co całkowicie pozbawiony dostaw wody – według informacji MPWiK – jest tylko jeden budynek przy ul. Rybaki.  Według Kozaryna awaria jeszcze dziś powinna zostać usunięta.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę