Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Seryjny złodziej kradł: żel, szampon i dezodorant

Na 1200 złotych wycenili straty pracownicy jednego z większych łomżyńskich supermarketów, który padł ofiarą seryjnego złodzieja. 18-letni mieszkaniec Łomży okradał go przez trzy kolejne dni. Za każdym razem wynosił to samo: żel, szampon i dezodorant. Teraz prokurator chce dla niego kary 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata.

Młody łomżanin złodziejską serię w supermarkecie przy ulicy Księżnej Anny  rozpoczął w niedzielę. Kradł także w poniedziałek i wtorek, po czym został zatrzymany. Okazało się, że jest dobrze znany policjantom, ze swojej wcześniejszej działalności jeszcze jako nieletni sprawca czynów zabronionych. Teraz jest już pełnoletni więc za  kradzieże będzie odpowiadał przed sądem karnym. Wczoraj mężczyźnie postawiono zarzuty. Przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i chce dobrowolnie poddać się karze. Prokurator proponuje aby było to 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę