Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Ciekawość to pierwszy krok... po Łomżę

- Konsumenci coraz częściej sięgają po produkty z półki piw „ciekawych” - mówi Maciej Ładwiński, Senior Brand Manager marki Łomża. Właściciel łomżyńskiego browaru do sklepów skierował właśnie najnowszy - jak mówi - „ciekawy” wyrób. - Podkapslowe to obecnie najciekawszy wariant w rodzinie Łomży. Jesteśmy przekonani, iż jego wyjątkowość sprawi, że konsumenci chętnie sięgną po najnowszą propozycję cenionej regionalnej marki – mówi Ładwiński.

- Obecnie w opinii konsumentów zainteresowanych półką piw ciekawych, wśród których szczególnie liczni są młodzi mieszkańcy dużych miast, kluczowym i szczególnie pożądanym atrybutem piwa jest jego mętność, nieklarowność. Takie właśnie jest piwo Łomża Podkapslowe - orzeźwiające i mętne jednocześnie. Wystarczy przechylić i poczekać, aż się wymiesza – opowiada Maciej Ładwiński.
Według niego o wyjątkowości „podkapslowego” stanowi fakt, iż jest to pierwsze na rynku piwo, które można pić na dwa sposoby. Można przed otwarciem przechylić butelkę, aby drożdżowy osad z dna wymieszał się z jasnym piwem, a piwo zrobi się mętne lub pozostawić niemieszane - lekkie i orzeźwiające.
Zaciekawienie klientów najnowszym produktem Łomży ma wywołać kultowa butelka typu „bączek” oraz nowatorski design i świeża zielona kolorystyka etykiety.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę