Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Prowadzili agencję towarzyską pod Białymstokiem

Policyjni antyterroryści w poniedziałek rano wkroczyli m.in. do kilku mieszkań na terenie powiatu łomżyńskiego. Zatrzymali trzech mężczyzn wieku od 22 do 24 lat i 50-letnią kobietę. To oni, wraz z mężem kobiety, który w związku z wcześniej ujawnionym podobnym przestępstwem i nielegalnym posiadaniem broni przebywa już w areszcie, założyli i działali w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się czerpaniem korzyści z cudzego nierządu. Jak podaje policja zatrzymania miały związek ze śledztwem prowadzonym przez policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Z uzyskanych przez policjantów informacji wynikało, że w jednym z podbiałostockich lokali funkcjonuje agencja towarzyska, w której pracują młode kobiety trudniące się prostytucją. W czasie funkcjonowania agencji – według ustaleń policji - przewinęło się przez nią kilkanaście młodych kobiet w wieku około 20 lat. Zarobione przez nie pieniądze w znacznej części trafiały do kieszeni przewodzącego grupie małżeństwa i wspólników. Cała piątka, wśród której jest troje mieszkańców powiatu łomżyńskiego i dwóch giżycczan, usłyszała już zarzuty. Dzisiaj jeden z zatrzymanych - Robert Sz. - decyzją Sądu Rejonowego w Łomży został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Natomiast decyzją prokuratora wobec pozostałych osób zastosowane zostały poręczenia majątkowe, zakaz opuszczania kraju i policyjny dozór. Sprawcom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a kierującej tym procederem parze nawet do 8 lat więzienia.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę