Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Pociąg uderzył w półciężarówkę pod Łomżą

Około godziny 9.00 doszło do wypadku na przejeździe kolejowym w Konarzycach tuż za granicą administracyjną Łomży. Na niestrzeżonym i z rzadka uczęszczanym przejeździe kolejowym pociąg towarowy uderzył w ciężarówkę. Oba pojazdy jechały do Łomży.

Kierujący półciężarówką mercedesa jadąc od strony Konarzyc nie zauważył jadącego pociągu – informują policjanci o przyczynach wypadku. Ciężarówka przewróciła się na bok, a lokomotywa zepchnęła ją do rowu.
W wypadku nikt z ludzi nie ucierpiał. Droga Łomża – Śniadowo jest teraz zablokowana. W kierunku Śniadowa można wyjechać jadąc przez Kraskę.

210305125821.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę