Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Morderca utrudnia proces

Główne zdjęcie
Budynek sądu okręgowego

Okaleczenie się Andrzeja K., jednego z oprawców byłego wiceprezydenta Łomży Krzysztofa Choińskiego, skutecznie sparaliżowało szybko idący do tej pory proces. Ze względu na stan psychiczny na razie nie może on stanąć przed sądem i nie wiadomo kiedy stanie – podaje Gazeta Współczesna. Przypomnijmy pod koniec sierpnia, rankiem, w dniu w którym miał zostać dowieziony z aresztu śledczego na kolejna rozprawę do łomżyńskiego sądu Andrzej K. podciął się, czym skutecznie zablokował tamtą rozprawę, ale okazuje się że i następne.

Dziś przed Sądem Okręgowym w Łomży miała rozpocząć się rozprawa odroczona przed miesiącem, po  okaleczeniu się Andrzeja K., ale się nie odbyła. Jaka podaje Gazeta Współczesna obecnie Andrzej K. przebywa na zamkniętym oddziale psychiatrycznym jednego z warszawskich aresztów śledczych. Z opinii przedstawionej łomżyńskiemu sądowi wynika, że jego obecny stan psychiczny nie pozwala mu na udział w procesie. Psychiatrzy nie są w stanie powiedzieć kiedy to się zmieni. 

Andrzej K, jest jednym z pięciu oskarżonych o brutalne zabójstwo w październiku ubiegłego roku, byłego wiceprezydenta Łomży. Na ławie oskarżonych zasiadają także Grzegorz B., Marcin S., Sławomir C. i Grzegorz O. Wszyscy są mieszkańcami Łomży. Grozi im nawet dożywocie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę