Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wbiegł pod samochód?

Kierowca audi potrącił mężczyznę. Nieprzytomny pieszy trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło w Jedwabnem. Na razie nie są znane personalia poszkodowanego. Według wstępnych ustaleń policji mężczyzna najprawdopodobniej wtargnął wprost pod jadący samochód.

Do zdarzenia doszło około godziny 20.30 na ulicy Wojska Polskiego w Jedwabnem. 
- Potrącony mężczyzna najprawdopodobniej chcąc skrócić sobie drogę, przebiegał przez jezdnię w miejscu niedozwolonym i wtargnął wprost pod nadjeżdżające audi – podają policjanci. - Siedzący za kierownicą osobówki 24-latek nie zdołał wyhamować i doszło do zderzenia. 
Pieszy w wyniku potrącenia stracił przytomność. W taki stanie został zabrany do szpitala. Przy mężczyźnie policjanci nie odnaleźli żadnych dokumentów toteż na razie nie udało się ustalić jego tożsamości.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę