Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Autobusem w motorower

Kierowca autobusu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście. Dwie jadące motorowerem osoby zostały ranne. Do wypadku doszło w piątek około godziny 12.00 na krajowej 63 pomiędzy Małym Płockiem a Kolnem w rejonie skrzyżowania do miejscowości Janowo.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 58-letni kierujący autobusem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Łomży motorowerzyście. W skutek zderzenia 61-letni kierujący jednośladem oraz podróżująca z nim 70-letnia kobieta z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Tam kierujący po udzielonej pomocy medycznej został wypisany do domu, natomiast pasażerka z obrażeniami głowy pozostała na obserwacji. 

źródło – oficer prasowy KPP w Kolnie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę