Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Drogowcy na Szosie Zambrowskiej

Niemal 368 tys zł będzie kosztowała naprawa nasypu i krótkiego fragmentu jezdni Szosy Zambrowskiej. Rozpoczął się remont uszkodzonego jeszcze w lipcu, po intensywnych opadach deszczu, nasypu przez który prowadzi wyjazd z Łomży w kierunku Zambrowa.

Jak informuje Anna Sobocińska z ratusza, wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego w Łomży. Zakończenie robót przewiduje się ok. 10 października.
W trakcie prac, podobnie jak to było przez ostatnie dwa miesiące, ruch na jezdni w pobliżu uszkodzonego nasypu sterowany będzie wahadłowo. 
Przypomnijmy, że przed rokiem, wydarzyła się niemal identyczna sytuacja. 13 lipcu 2011 roku po opadach deszczu na poboczach jezdni prowadzonej po nasypie powstały wyrwy i fragmenty drogi zamknięto wprowadzając ruch wahadłowy. Jesienią przeprowadzono mały remont. Niestety w tym roku woda podmyła jezdnię tuż obok wyremontowanego przed rokiem odcinka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę