Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

„Dajemy więcej” w większej cenie

Sieć kablowa Vectra, która w Łomży dostarcza kablówkę do bloków ŁSM, od października podniesie ceny cyfrowych pakietów telewizyjnych złotego i platynowego dla dotychczasowych klientów. Cena obu pakietów wzrośnie o 5 zł. W zamian Vectra zapowiedziała, że od października włączy do oferty wiele nowych kanałów, a w jakości HD będzie miała już 36 programów.

Od października do paczek Vectry ma wejść m.in. dziewięć kanałów tematycznych Polsatu (Polsat HD, Polsat 2, Polsat News, Polsat Sport News, Polsat Sport (SD i HD), Polsat Sport Extra (SD i HD) oraz Polsat Cafe) oraz  kanały dla dzieci w wersji HD: MiniMini+ HD i TeleTOON+ HD.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę