Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Remont drogi Nowogród – Kuzie zacznie się w styczniu?

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku szuka wykonawcy długo wyczekiwanej modernizacji drogi wojewódzkiej Nr 645 na odcinku granica województwa (wieś Kuzie) – Nowogród. Przy okazji wyremontowany będzie most na Narwi, oraz znajdujące się w Nowogrodzie skrzyżowanie z drogą na Miastkowo. Firmy na składanie swoich ofert, mają czas do płowy października, a prace drogowe miałyby ruszyć 15 stycznia 2013 roku i zakończyć się 30 października 2014.

W ramach zadania przebudowane mają zostać odcinki dróg o łącznej długości ponad 18 km - to jest „645” od granicy województwa do Gawrychy, Gawrychy – Dłużewo i Zbójna – Nowogród, liczący blisko 250 merów długości most na Narwi w Nowogrodzie, a także fragment drogi prowadzący przez Nowogród wraz z największym skrzyżowaniem z drogą wojewódzką prowadzącą z Nowogrodu do Miastkowa i fragment tej drogi.
Nowa jezdnia na całej długości ma mieć 7 metrów szerokości, a do tego będą utwardzone pobocza, i na znacznej długości także chodniki. Przebudowany będzie także most na Narwi w Nowogrodzie. Most będzie miał m.in. szersze chodniki umożliwiające przeprowadzenie dwukierunkowego ciągu rowerowego z lewej strony przekroju poprzecznego o szerokości 3,24 m oraz ciągu pieszego z prawej strony przekroju poprzecznego o szerokości 3,24 m, zostaną ustawione na nim latarnie, i podniesiona dopuszczalna nośność.
Koszt całej inwestycji szacowany jest na około 110 milionów złotych, ale 85% tej kwity ma stanowić dofinansowanie unijnej z programu Rozwój Polski Wschodniej.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę