Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Wystartują w Mistrzostwach Polski Młodzików

Siedem medali zdobyli zawodnicy LKS Narew - Kurpiewski Łomża podczas rozgrywanych w Zamościu (16.09.2012r) Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce. Na najwyższe noty zasłużyła Katarzyna Modzelewska wygrywając bieg na 100m - 13.08s i skok w dal wartościowym wynikiem 5.53m. Trzeci złoty medal dla klubu zdobył, również w skoku w dal, Karol Sakowski skacząc na odległość 5.72m. Oboje wywalczyli też prawo startu w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbędą się za dwa tygodnie w Słubicach – podaje trener Jan Kotowski.

Pozostali medaliści LKS Narew-Kurpiewski Łomża: Michał Staniszewski skok w dal srebrny medal - 5.68m, Agata Stypułkowska  skok w dal brązowy medal - 4.99m, Żaneta Gajewska skok wzwyż medal brązowy - 150cm i sztafeta męska 4x100 m medal srebrny. 
W gronie 23 zespołów klubowych LKS Narew - Kurpiewski Łomża zajął piąte miejsce zdobywając 36 punktów do ogólnopolskiego  współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę