Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Sąd partyjny nad Cieślukowskim

Sąd partyjny Platformy Obywatelskiej ma rozstrzygnąć ciągnący się od ponad roku spór pomiędzy dwoma znacznymi działaczami PO w województwie - marszałkiem Jarosławem Dworzańskim a jednym z jego zastępców Cezarym Cieślukowskim. Ten, poza tym, że jest członkiem zarządu województwa jest także prezesem Lokalnej Grupy Rybackiej, która za pośrednictwem Urzędu Marszałkowskiego otrzymała 50 mln złotych unijnej dotacji. Zdaniem marszałka takie łączenie jest nieetyczne, ale nie tylko...

Marszałek Dworzański twierdzi, że Cieślukowski nie wywiązuje się ze swoich obowiązków członka zarządu województwa, bo wyłącza się z jego obrad, gdy ten zajmuje się sprawami Lokalnej Grupy Rybackiej. Cieślukowski utrzymuje, że prawa nie łamie. Spór na ekspertyzy trwa już kilka ładnych miesięcy, ale rozwiązania nie przyniósł. Jeszcze przed wakacjami marszałek zwrócił się do regionalnych władz Platformy Obywatelskiej, której obaj są członkami o rozstrzygnięcie kto ma rację... Sęk w tym, że obaj należą do dwu rożnych zwalczających się frakcji PO. Ostatecznie władze regionalne rozstrzygnięcie sporu postanowiły przerzucić na rzecznika dyscypliny partyjnej Pawła Grasia. Teraz okazało się, że ten też postanowił przesłać ją dalej... do partyjnego sądu. Na razie nie wiadomo kiedy sąd zbierze się nad Cieślukowskim.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę