środa, 17 października 2018 napisz DONOS@
180924102637.png
181011100540.png
181001100146.png
181012054326.gif
181008123620.png
181006032236.gif

Pierwszy sukces Juli w „Bitwie na głosy”

Drużyna Julity „Juli” Fabiszewskiej zwyciężyła w drugim odcinku programu telewizyjnego „Bitwa na głosy”, zapewniając sobie dzięki temu nietykalność w kolejnym, kiedy jedna z drużyn odpadnie. Zespół z Łomży podzielił jury, wywołał żywiołową reakcję wśród publiczności w studio i zebrał najwięcej SMSów z głosami widzów. – To wszystko dzięki tym ludziom – mówiła Jula. – Są genialni, ja jestem w nich zakochana i jestem z nich mega dumna! – Ja się dzisiaj przy tej piosence poczułem najsympatyczniej – powiedział o „I Gotta Feeling” w wykonaniu drużyny Juli charyzmatyczny rocker Titus. – Marc podał mi bez kombinowania, bez wydziwiania, na tacy, konkretnie, pięknym, niskim środkiem – może czasem nieczysto. Dla mnie jest git!

Jula z drużyną
Jula z drużyną


Zespół Juli pokonał ekipy: Roberta Gawlińskiego, Libera i Beaty Kozidrak i dołączył tym samym do drużyny Ewy Farnej, która zebrała najwięcej głosów w pierwszym odcinku programu. Pozostałe sześć drużyn stoczy w następną sobotę pojedynek, po którym jedna z nich odpadnie.
Każdy z wykonawców zaprezentował najpierw swoje autorskie przeboje. Łomżyńska drużyna zaśpiewała wielki przebój Juli  ”Za każdym razem”. W głównych rolach zaprezentowały się w nim, m.in., Dominika Dłużewska i najmłodsza w ekipie, 13-letnia Marlena Pieńkowska. 
W drugiej części programu rywalizujące o głosy telewidzów zespoły śpiewały światowe przeboje. ”I Gotta Feeling” z repertuaru The Black Eyed Peas porwało do zabawy publiczność w telewizyjnym studio, ale spotkało się z bardzo różnymi opiniami członków jury. Śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska –Whiskerd była zdecydowanie na nie, chociaż przyznała w podsumowaniu przed poznaniem wyników, że pewnie i tak drużyna Juli zwycięży. Wokalista grupy Acid Drinkers Tomasz „Titus” Pukacki  komplementował zarówno wykonanie jak i energię młodych wykonawców, wyróżniając Marca Mavambu, głównego wokalistę obok Anny Galstyan i Dominiki Komarnickiej.  
Jury pogodzili telewidzowie, przyznając zwycięstwo zespołowi Juli i udowadniając, że młoda piosenkarka z Łomży wciąż cieszy się ogromną popularnością.
– Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę w tej chwili robić to co kocham – mówi Julita  „Jula” Fabiszewska. – Jest mi niezmiernie miło, że to co robię zostaje docenione, tym bardziej, że takiego odbioru ze strony słuchaczy szczerze mówiąc nie spodziewałam się. Ja na nic nie liczę, nie nastawiam się, jednak bardzo się cieszę, że są ludzie dla których mam zaszczyt tworzyć.

Wojciech Chamryk

180904082907.png

 
Zobacz także
180925044145.png
181010092959.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę