Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Lekkoatletyczne przedszkolaki

W naszym przedszkolu nie można się nudzić. Każdego dnia na małych odkrywców czekają nowe atrakcje i niespodzianki. Dopiero wróciliśmy z wycieczki do Nowogrodu, a już następnego dnia starszaki wyruszyły na zwiedzanie łomżyńskiego stadionu. W środę 12 września nasze przedszkolaki skorzystały z dni otwartych na Stadionie Miejskim.

Dzieci miały okazję zwiedzić trybunę krytą, poznać zasady i techniki takich konkurencji jak: skok w dal, pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut piłeczką palantową i oszczepem. Starszaki zwiedziły również pomieszczenia wewnątrz budynku. Ogólne zainteresowanie wzbudziło centrum dowodzenia, pokój spikera oraz szatnia zawodników. Taka wycieczka sprawiła nie małą frajdę. Miejmy nadzieję, że w nie jednym dziecku rozpaliła również ogień sportowego ducha, który w dorosłym życiu zaowocuje częstymi wizytami na stadionie. Chętnie oglądalibyśmy swoich przedszkolaków już nie w roli widzów, ale zawodników.:)

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 15 września 2012 19:58
Data ostatniej edycji: so, 15 września 2012 20:06:04

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę