Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Nieletni złodzieje

Dwóch 15-latków i 16-latek dokonało skoku na dom będący w budowie. Zabrali 50 metrów kabla czterożyłowego i siekiery. Spłoszeni przypadkowo przejeżdżającym samochodem sprawcy, podczas ucieczki część „łupu” porzucili kilkanaście kilometrów dalej.

Do kradzieży doszło dwa tygodnie temu w nocy z 30 na 31 sierpnia na terenie jednej z miejscowości w gminie Wizna. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano łącznie na 700zł. Wczoraj, łomżyńscy policjanci, ustalili i zatrzymali dwóch 15-latków i ich o rok starszego kolegę podejrzewanych o dokonanie kradzieży. Nastolatkowie przyznali się do popełnionego czynu. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę