środa, 26 lutego 2020 napisz DONOS@

Nowa czarna limuzyna prezydenta...

Prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski ma nową limuzynę Czarna Skoda Superb 1,8 TSI, za 95 tys zł, dziś stanęła przed ratuszem w miejscu, gdzie dotychczas parkowała jej poprzedniczka także czarna Skoda Superb.

Skoda Superb przed ratuszem
Skoda Superb przed ratuszem
Skoda Superb przed ratuszem
Skoda Superb przed ratuszem
Skoda Superb przed ratuszem
Skoda Superb przed ratuszem

Dotychczas użytkowana Skoda została wyprodukowana w 2004 roku i obiektywnie zasłużyła już na wymianę. Tym bardziej, że to auto z przeszłością – i to nie dlatego, że kupił i jeździł nim poprzednik na urzędzie, ale także dlatego, że auto jest bite. Gdy było prawie całkiem nowe i stało przed ratuszem w tylny róg prezydenckiej limuzyny uderzył rozpędzony mercedes. 
Aby wymienić prezydencki samochód ratusz musiał ogłosić i na początku lipca ogłosił przetarg. Ze względu na szczegółową specyfikację przetargową, od której w ratuszu nie chciano odstąpić nawet na jotę wpłynęła  tylko jedna złożona przez POL-MOT AUTO S.A. Warszawa oddział w Łomży. Nowe prezydenckie auto zgodnie z wymogami przetargu zostało wyposażone m.in. w alufelgi, przyciemniane szyby tylne, podgrzewane lusterka boczne, reflektory Bi-ksenonowe, czy zapewniające bezpieczeństwo systemy ABS, układ stabilizacji toru jazdy i system kontroli trakcji.

200114015929.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę