Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Nowa czarna limuzyna prezydenta...

Główne zdjęcie
Skoda Superb przed ratuszem

Prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski ma nową limuzynę Czarna Skoda Superb 1,8 TSI, za 95 tys zł, dziś stanęła przed ratuszem w miejscu, gdzie dotychczas parkowała jej poprzedniczka także czarna Skoda Superb.

Skoda Superb przed ratuszem
Skoda Superb przed ratuszem
Skoda Superb przed ratuszem
Skoda Superb przed ratuszem

Dotychczas użytkowana Skoda została wyprodukowana w 2004 roku i obiektywnie zasłużyła już na wymianę. Tym bardziej, że to auto z przeszłością – i to nie dlatego, że kupił i jeździł nim poprzednik na urzędzie, ale także dlatego, że auto jest bite. Gdy było prawie całkiem nowe i stało przed ratuszem w tylny róg prezydenckiej limuzyny uderzył rozpędzony mercedes. 
Aby wymienić prezydencki samochód ratusz musiał ogłosić i na początku lipca ogłosił przetarg. Ze względu na szczegółową specyfikację przetargową, od której w ratuszu nie chciano odstąpić nawet na jotę wpłynęła  tylko jedna złożona przez POL-MOT AUTO S.A. Warszawa oddział w Łomży. Nowe prezydenckie auto zgodnie z wymogami przetargu zostało wyposażone m.in. w alufelgi, przyciemniane szyby tylne, podgrzewane lusterka boczne, reflektory Bi-ksenonowe, czy zapewniające bezpieczeństwo systemy ABS, układ stabilizacji toru jazdy i system kontroli trakcji.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę