Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem – „na kresce”

Wczoraj informowaliśmy o po raz kolejny zmodyfikowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości, planie „likwidacji” małych sądów rejonowych. Zapowiadaną od dawna „reformę” miałby zastąpić „program pilotażowy” i z mapy polskich sądów, od 1 stycznia 2013 roku, zniknąć miałoby nie 79 sądów a tylko 30 – te najmniejsze, liczące do sześciu sędziów. Napisaliśmy, że oba przewidywane do „reformy” sądy z okręgu łomżyńskiego SR w Grajewie i SR w Wysokiem Mazowieckim są nad kreską, a okazuje się, że jeden z nich jest dokładnie na kresce.

W Sądzie Rejonowym w Wysokiem Mazowieckiem pracuje nie 8, a 6 sędziów – prostują nasze informacje pracownicy sądu. 
- To skutkuje zaliczeniem tego Sądu w poczet sądów do tzw. likwidacji – piszą pracownicy sądu, wskazując, że błąd w podawanej przez nas liczbie sędziów pracujących w tym sądzie wynikł z faktu, że dwoje spośród tutejszych sędziów pracuje w więcej niż jednym wydziale.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę