Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Problemy z długami

W ciągu ostatnich pięciu lat liczba tzw. klientów podwyższonego ryzyka, czyli mieszkańców mających problemy ze spłatą zaciągniętych kredytów, wzrosła w województwie podlaskim niemal trzykrotnie z 15395 w 2007 roku do 45358 w 2012 roku – wynika z najnowszego raportu InfoDług. To największy wzrost w kraju, ale paradoksalnie województwo podlaskie jest tym regionem Polski, w którym liczba osób z zaległymi długami jest najmniejsza.

Łączne nieterminowo spłacane zadłużenie mieszkańców województwa podlaskiego wynosi ponad 620 tys zł. 
Niemniej w dalszym ciągu należymy do grupy osób najsolidniej spłacających swoje zobowiązania. Z przeliczeń kredytów zagrożonych na tysiąc mieszkańców wychodzi, że u nas wskaźnik ten wynosi 38 (najniższy jest na Podkarpaciu 33), podczas gdy w województwie zachodniopomorskim jest to 81.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę