Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

„Motyl 2012” dla Katarzyny Kuklińskiej z Łomży

„Carpe diem” film nakręcony przez Katarzynę Kuklińską z Łomży zdobył, w kategorii filmów amatorskich, statuetkę „Motyla 2012”, czyli główną nagrodę 9. Europejskiego Festiwalu Filmowego „Integracja Ty i Ja”, który zakończył się w Koszalinie. W tegorocznym konkursie o statuetki rywalizowały łącznie 32 filmy z Belgii, Czech, Danii, Francji, Hiszpanii, Izraela, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Włoch i Polski.

Katarzyna Kuklińska jest osobą niepełnosprawną. Od lat aktywnie działa na rzecz tego środowiska. M.in. przy Centrum Katolickim  przy parafii Krzyża Świętego w Łomży założyła Klub Recytatorski CARPE DIEM. Nagrodzony krótkometrażowy film opowiada historię tego klubu.
„Integracja Ty i Ja” to impreza poświęcona osobom niepełnosprawnym. Jej organizatorami są: Koszalińskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne i Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela. Nadesłane na tegoroczną już 9. edycje Festiwalu obrazy oceniało jury w składzie: Sławomir Gruenberg (producent,, reżyser i operator filmów dokumentalnych), Magdalena Łazarkiewicz (reżyser), Andrzej Suchcicki (animator kultury filmowej) i Radosław Szaybo (plakacista, ilustrator, fotografik).

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę