Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość : www.radio.bialystok.pl

Rekordowo niskie ciśnienie atmosferyczne

Tylko 959 hPa jest w tej chwili w Podlaskiem. To rekordowo niskie ciśnienie , nie notowane u nas od 20 lat. Według Tomasza Siemieniuka z białostockiego Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej jest to spowodowane niezwykłą, jak na tę porę roku, wędrówką głębokiego niżu, który przemieścił się znad Skandynawii nad Bałtyk, Warmię i Mazury. W dzień najniższe wskazania barometrów będą w Olsztynie, Kętrzynie i Giżycku.

Niskie ciśnienie niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie, powoduje między innymi opóźniony czas reakcji na bodźce, bóle głowy i stawów oraz senność, szczególnie u ludzi wrażliwych na jego zmiany.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę