Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Nieoczekiwana porażka na początek

Pechowo zakończył się mecz inauguracyjny o mistrzostwo ekstraklasy tenisa stołowego dla drużyny AZS PWSIP Wałkuscy Łomża. Łomżanki uległy 3 : 1 zawodniczkom LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński. - Szkoda meczu bo liczyliśmy i była szansa na zwycięstwo - mówi trener AZS-u Wacław Tarnacki.

Pojedynek ze strony Łomży rozpoczęła Dong Rui Fang z liderką gospodarzy Moniką Pietkiewicz.  Gra prowadzona była w szybkim tempie, a widzowie obserwowali długie wymiany i mocne uderzenia z jednej i drugiej strony. Po czterech setach i remisowym wyniku (2-2) w piątym  secie początkowo prowadziła zawodniczka gospodarzy 5-3, w drugiej części Fang doprowadziła do  9-6, miała meczbola przy stanie 10-9 niestety seta przegrała 11-13 i całą grę 2-3.
W drugiej grze Magdalena Sikorska sprawiła duży zawód przegrywając 1-3 z Mają Krzewicką.   Magda nie potrafiła odebrać zagrywki i podjąć walki z dobrze usposobiona przeciwniczką.
Tak słabo grającej Sikorskiej nie widzieliśmy w meczach poprzedniego sezonu i po dwóch grach łomżanki przegrywały już 0-2.
W trzeciej grze Ren Bingran bez kłopotów pokonała 3-0 Zuzannę Chrulską dając szansę zawodniczkom AZS PWSIP  Wałkuscy Łomża na poprawę wyniku. Niestety Magda Sikorska także w drugiej grze nie dała rady Monice Pietkiewicz mimo że początkowo prowadziła. Sikorska wygrała pierwsze dwa sety, trzeciego przegrała i w czwartym prowadziła 10-9, mając meczbola. Po swoim serwisie dostała piłkę dosyć wysoką i zbiła ją po prostej na forhend leworęcznej Pietkiewicz, która jakby czekała i odebrała piłkę, zdobywając punkt. Wygrała seta doprowadzając do 2-2. Piąty set zakończył się zwycięstwem Pietkiewicz 11-7 i cały pojedynek 3-2. 
Tym samym mecz LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński - AZS PWSIP  Wałkuscy Łomża.  zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1.

Wyniki gier:
Pietkiewicz - Dong Rui Fang (11-5,  6-11,  11-8,  7-11, 13-11)   3-2
Krzewicka - Sikorska (11-9,  7-11,  11-5,  11-3)                           3-1
Chrulska - Ren (2-11,  5-11,  10-12)                                              0-3
Pietkiewicz - Sikorska (6-11,  10-12,  11-7,   13-11,  11-7)            3-2

Na podstawie relacji trenera 
Karolina Gołąbiewska

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę