Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Miasto pomoże z eternitem...

Można otrzymać dofinansowanie do przyszłorocznych prac związanych z demontażem, odbiorem, transportem oraz unieszkodliwianiem odpadów zawierających azbest. Dotyczy to m.in. usuwania z dachów domów popularnego przed laty eternitu. Warunkiem jest złożenie – jeszcze w tym roku – wniosku.

Urząd Miejski w Łomży poinformował, że wzorem lat ubiegłych rozpoczyna przyjmowanie wniosków o dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem odpadów zawierających azbest z terenu miasta Łomża w roku 2013. Dofinansowane będą zadania z zakresu demontażu, odbioru, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest. Warunkiem pokrycia części kosztów prac jest złożenie w Urzędzie Miejskim w Łomży /osobiście  bądź  przesłanie  za  pośrednictwem  poczty na adres:  18-400 Łomża, Stary Rynek 14/  w terminie do 15 listopada 2012 roku prawidłowo wypełnionego wniosku. 
Przyjmowane są wnioski dotyczące obiektów, których właścicielami są osoby fizyczne- nie będące przedsiębiorcami, (również wspólnoty mieszkaniowe oraz obiekty miejskie).

Formularze wniosków dostępne są w Urzędzie Miejskim /stanowisko ds. Obsługi Mieszkańców/  oraz  w  Referacie Ochrony Środowiska i Rolnictwa pok. nr 103 a także na stronach internetowych Urzędu

Dodatkowe  informacje można uzyskać w Referacie Ochrony Środowiska UM w Łomży tel. 862156794.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę