Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Na zakręcie...

Rannego pasażera musieli wyciągać strażacy. Nocą audi „wbiło się” w skarpę na zakręcie drogi krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo w okolicach Strękowej Góry. Jeden z pasażerów został zakleszczony w uszkodzonym samochodzie.

Do zdarzenia doszło po godz. 22. W audi jechały trzy osoby. Samochód  najprawdopodobniej zbyt szybko „wchodził” w ostry zakręt  w okolicach Strękowej Góry, wypadł z jezdni i uderzył w skarpę. Kierowca i jeden z pasażerów nie odnieśli większych obrażeń i wyszli z samochodu o własnych siłach. Drugiego z pasażerów, przy pomocy specjalistycznego sprzętu uwolnili wezwani na ratunek strażacy. Po uwolnieniu, z urazem kręgosłupa, został przewieziony do szpitala.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę