Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 listopada 2021 napisz DONOS@

Włamał się do prosektorium

Dwukołowy wózek o wartości 200 zł padł łupem złodzieja, który włamał się do pomieszczeń gospodarczych oraz prosektorium Szpitala Ogólnego w Grajewie. Do zdarzenia doszło przed tygodniem, nocą z czwartku na piątek. Wczoraj policjanci odnaleźli złodzieja i skradziony wózek.

Złodziejem okazał się 25-letni mieszkaniec Grajewa. Jak podaje sierżant Ewa Jabłońska, oficer prasowy KPP w Grajewie, mężczyzna usłyszał już zarzut i teraz za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę